Ankara Evden Eve Nakliyat

 

Ankara Asansörlü Nakliyat

 

Ankara Şehiriçi Nakliyat

 

Şehirler Arası Nakliyat

 

Ankara Nakliyat

 

Evden Eve Nakliyat

 

Kıbrıs Nakliyat

 

Keçiören Nakliyat

 

Ofis Nakliyat

 

Akyurt Nakliyat

 

Çankaya Nakliyat

 

Oran Nakliyat

 

Sincan Nakliyat

 

Çayyolu Nakliyat

 

Etlik Nakliyat

 

Cebeci Nakliyat

 

Abidinpaşa Nakliyat

 

Mamak Nakliyat

 

Çubuk Nakliyat

 

Pursaklar Nakliyat

 

Bilkent Nakliyat

 

Esat Nakliyat

 

Beypazarı Nakliyat

 

Batıkent Nakliyat

 

Eryaman Nakliyat

 

Balgat Nakliyat

 

Personellerimiz

 

Dikmen Nakliyat

 

Gölbaşı Nakliyat

 

Elmadağ Nakliyat

 

Yenimahalle Nakliyat

 

Sanatoryum Nakliyat

 

Keçiören Nakliyat Hizmeti

 

Fuar Stand Nakliye

 

Bala Nakliyat

 

Ayrancı Nakliyat

 

Online : 2 - Bu Gün : 59 Ziyaretçi
Bu Hafta : 569 - Bu Ay : 2442 Ziyaretçi
Toplam : 186465 Ziyaretçi

 

DİKMEN NAKLİYAT

 

Ankara’nın gezilip görülebilecek en güzel alanlarından biri olan Dikmen, yeşilliği, modern mimarisi ile dinlenmek için tercih edilebilecek en iyi alanların başında geliyor. 70’li yıllarda bataklık olan vadi, önce kent park olarak düşünülse de sonrasında yerleşim alanı olmuştur. Özellikle son yıllarda yüksek katlı yapıların arttığı bu alanda uzun soluklu projelerin tamamlanması ile çok daha modern ve hoş bir görünüm oluşmuştur. Semt içerisinde Dikmen Nakliyat çalışmalarımız ile de Ankara içinde ve dışında istediğiniz alana nakliyat çalışmaları yapılmaktadır. Firmamız alanında uzman personelleri ve modern teknolojik ekipmanları ile oldukça başarılı çalışmalar sunmaktadır. Nakliye alanında tüm sorunlarınıza en ideal cevaplar sunulmaktadır.

 

Asansörlü araç kullanımları ile eşyalarınızın yüksek binalarda çok pratik ve hızlı bir şekilde indirilmesi de mümkün olmaktadır. Şehir içi ve şehirlerarası nakliyat çalışmalarında Dikmen Nakliyat en uygun çözümleri sunmaktadır. Çalışmalarda kalite sağlayabilmek için uzun yıllara dayanan tecrübemize, kullandığımız araçların geniş ve nakliye çalışmalarına özel olarak dizayn edilmesine, ambalaj malzemelerinin korunaklı ve dayanıklı olmasına özellikle dikkat etmekteyiz. Evden eve nakliyat alanında gerekli yetki belgelerine sahip olan firmamız bu alanda sigortalı taşımacılık çalışmaları ile de eşyalarınızın çok daha güvenli bir şekilde ulaşabileceği adresi ulaştırılmasını sağlamaktadır. Nakliye alanında belirli kriterler olmaktadır. Bunlar içerisinde yapılan ön hazırlık çalışmalarının detaylı raporlar şeklinde kullanılması çok önemlidir.

 

Bu alanda öncelikle müşteri ile evin oda sayısı ve eşya yoğunluğu hakkında bilgi paylaşımı yapılmaktadır. Mobilya alanında demonte olarak paketlenmesine çok önem veren Dikmen Nakliyat kullandığı ambalaj malzemeleri ile de oldukça profesyonel nakliyat çalışmalar sunmaktadır. Taşıma yapılacak alanın hangi katta olduğu da önemlidir. Özellikle çok yüksek katlı binalarda asansörlü araç kullanımları ile dar ve biçimsiz merdivenlerden eşyalarınızın çok daha pratik bir şekilde taşınması sağlanmaktadır. Evden eve, ofis- büro taşımacılıkları gibi farklı alanlarda yapılan çalışmalarda özel ambalaj malzemeleri ve araçlar kullanılmaktadır. Firmamızın geniş bir araç portföyü bulunmakta ve değişen ihtiyaçlara özel olarak dizayn edilen iç kısımları ile de taşınan eşyaların alındığı şekli ile yeni adreslerine ulaştırılması mümkün olmaktadır.

 

 

dikmen-nakliyat

dikmen-nakliyat

dikmen-nakliyat

ANKARA NAKLİYAT

İSTANBUL NAKLİYAT

ADANA NAKLİYAT

İZMİR NAKLİYAT

MANİSA NAKLİYAT

BALIKESİR NAKLİYAT

BURSA NAKLİYAT

ÇANAKKALE NAKLİYAT

MUĞLA NAKLİYAT

MARMARİS NAKLİYAT

ANTALYA NAKLİYAT

MERSİN NAKLİYAT

ELAZIĞ NAKLİYAT

MALATYA NAKLİYAT

KAYSERİ NAKLİYAT

TRABZON NAKLİYAT

SAMSUN NAKLİYAT

ERZİNCAN NAKLİYAT

GİRESUN NAKLİYAT

ERZURUM NAKLİYAT

YOZGAT NAKLİYAT

GAZİANTEP NAKLİYAT

BODRUM NAKLİYAT

İSKENDURUN NAKLİYAT

ÇORLU NAKLİYAT

İZMİT NAKLİYAT

ANTAKYA NAKLİYAT

 

Ana SayfaHakkımızdaAraçlarımızBelgelerimizİletişim | İletişim FormuSite Map     

Zafer Trans Nakliyat 2011 - Web Host ArcGrup