Ülkemizin Başkenti olan Ankara, nüfus bakımında da en kalabalık ikinci il olmaktadır. Bazı kısımları Batı Karadeniz içerisinde yer alsa da genel olarak İç Anadolu bölgesi içerisinde yer alıyor. Başkent olarak ilan edilmesinin ardından hızla gelişen kent, tarım ve hayvancılık olan genel ekonomik çalışmalarını hala sürdürmekte, bunun yanında teknoloji ağırlıklı nüfusu da oldukça fazla artmış durumdadır. Kent içerisinde nakliye alanında teknolojik ve modern araçlarla hizmetler sunan Ankara Asansörlü Nakliyatfirmamız yüksek binalardan eşya taşıma alanında sorunlarına çok ideal çözümler sunmaktadır. Nakliyat alanında genellikle insan gücü öne çıkıyor. Uzmanlık ve tecrübe sahibi olmanın yanında artık yeni dönemlerde teknolojik cihazlarda çok fazla öne çıkabiliyor.

Ankara Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü nakliyat araçları çok yüksek katlardan eşyaların taşınmasında büyük kolaylıklar getirmektedir. Elektrikli ve halatlı olarak kullanılan bu taşıma araçları tonlarca ağırlığındaki yükü metrelerce yüksekliğe kaldırabiliyor. Özellikle günümüzde çok katlı binaların artması ile nakliye alanında geliştirilen bu çözümlerde oldukça başarılı sonuçlar sağlamaktadır. Geniş eşyalarınızın bu şekilde doğrudan balkonlardan asansörlü araçlarla indirilerek araçlara yüklenmesi ve yeni adreslerinde de aynı kolaylık ile yeni adreslerine ulaştırılması oldukça pratik işlemler olmakta ve zaman olarak ta çok kısa sürmektedir. Bu alanda Ankara Asansörlü Nakliyat çalışmaları ile Ankara içerisinde ve il dışında pek çok alanda verilen nakliye hizmetlerinde asansörlü araçlardan faydalanılmaktadır.

Sanayi alanında özellikle çok fazla kullanılan asansörlerin taşıma alanında da çok fazla kullanılması ile nakliye alanında da daha fazla kalite sunulmaktadır. Nakliye taleplerinizde mutlaka evinizin oda sayısını, demonte ve monte olarak kullanılabilecek eşya sayısını, buna uygun ambalajs sayısını, taşıma yapılacak alanda asansörlü araçların girebileceği kadar alan olup olmamasına da özen göstermek gereklidir. Firmamız nakliye çalışmalarında zamanında nakliye çalışmaları sunmaktadır. Hızlı ve sorunsuz olarak sunulan Ankara Asansörlü Nakliyat çalışmaları ile taşıma fiyatlarında şeffaflık sunmaktadır. Nakliye yönetim sürecini oldukça başarılı bir şekilde sürdüren firmamız bu alanda eşyalarınızın kusursuz bir şekilde ambalajlanmasının yanında nakliye öncesinde ve sonrasında da taşıma kriterlerini yerine getirmektedir. Bu şekilde memnuniyet odaklı çalışmalar yürütülmektedir.

Ankara Asansörlü Nakliyat Kaçıncı Kadar Yapılır ?

Günümüz şartlarında 21 katlı asansörlü nakliyat yapılabilmektedir.

Asansörlü Nakliyat Ne Kadar ?

Asansörlü nakliyat fiyatları 3500 tl den başlar ve kat yüksekliğine göre değişir.

Asansörlü Nakliyat Ne Kadar Sürer ?

Asansör zamandan kazandıran bir araçtır. 4-5 saat içinde taşıma işlemi biter.