Sektörler arasında her geçen gün gelişme ve yenilikleri takip ederek ilerleyen firmamız son derece profesyonel bir şekilde nakliyat hizmeti almanızı sağlamaktadır. Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer alan şehir içi nakliyat hizmetimiz eşyalarınızın bulunduğu yerden alınarak yeni evinize nakliye edilmesini sağlamaktadır. Sadece nakliye ile sınırlı olmayan taşımacılık hizmeti aynı zamanda profesyonel teknik beceri ve donanım gerektirmektedir. Alanında deneyimli olan ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilecek olan nakliye işlemi öncelikle evinize gelecek ekspertiz ile başlamaktadır. Ekspertiz ile planlama yapılarak taşınacak eşyalar için gerekli olacak malzemeler belirlenmektedir. Tamamen eşyalarınızın güvenliğini ön planda tutarak hareket edecek olan firmamız sizlerin aynı zamanda en iyi şekilde memnun kalmasını sağlayacaktır.

ankara şehir içi nakliye
ankara şehir içi nakliyat

Ankara Şehir İçi Nakliye

Taşımacılık işlemi geçmişten günümüze kadar insanoğlunun ihtiyaç duyduğu önemli hizmetler arasında yer almaktadır. İnsan gücünün yetersiz kaldığı alanlarda yeni teknolojik sistemlerin kullanılması ile daha hızlı ve güvenli bir şekilde taşınma hizmeti almanız sağlanmaktadır.

Şehirlerarası ve şehir içi nakliyat hizmeti olarak ikiye ayrılan taşımacılık her yere güvenle eşyalarınızın nakliye edilmesini sağlamaktadır. Eşyalarınıza sizin kadar değer veren firmamız en iyi şekilde paketleme ve ambalajlama gerçekleştirerek araçlara yerleştirmektedir. Araçlara yerleştirilen eşyalar daha sonra profesyonel ekibimizle birlikte yeni yaşam alanlarınıza doğru yola çıkmaktadır. İstediğiniz tarihte ve istediğiniz saatte belirttiğiniz adrese getirilecek olan eşyalarınız son derece güvenli olarak taşınmaktadır.

Firmamız tarafından gerçekleştirilecek olan nakliye işleminiz sizlerin son derece memnun kalacağı şekilde sonuçlanacaktır. Son teknolojik yeniliklerin getirilerinden biri olan asansörlü taşımacılık hizmeti şehir içi nakliyat alanında da oldukça büyük bir fayda sağlamaktadır. Eşyalarınızın belirtilen adresten hızlı bir şekilde alınmasına olanak sağlayacak olan asansör sistemi aynı hızla da yeni yaşam alanınıza yerleştirilmesini sağlayacaktır. Binanın dışına kurulacak olan modüler bir sistem olan asansör tonlarca ağırlıktaki yükü metrelerce yükseğe herhangi bir hasar söz konusu olmadan güvenli olarak taşımaktadır. Hem zaman hem de maliyet açısından avantaj sağlayacak olan asansörlü yapılar nakliyat sektörünün vazgeçilmezi olmuştur. Sizde müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi içinde 7/24 çalışma gösteren firmamız güvencesi ile taşıma hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Ankara Şehir İçi Nakliyat Ne Kadar ?

Şehir içi evden eve nakliyat fiyatları taban fiyat 3000 den başlar ve eşya cinsine kat yüksekliğine göre değişir.

Şehir İçi Nakliyat Ne Kadar Zaman Alır ?

Şehir içi nakliye hizmetimiz yarım günde tamamlanmaktadır.

Ankara Şehir İçi Nakliye Araçları Nasıldır ?

Şehir içi nakliye araçlarımız yük ve ya eşya cinsine göre açık ve kapalı kasa büyük ve küçük olmak üzere çeştleri vardır.