bilkent nakliyat

Bilkent Nakliyat

Bilkent denilince Ankara’nın eğitim alanında en ünlü semti akıllara gelir. Hacettepe ve OTDÜ arazilerinin tam da orta kısımlarında kuruludur. Eskişehir otobanına kadar uzanır. Bünyesinde pek çok sergi merkezi ve müze tarzında yerler barındıran bu semt içerisinde son teknoloji bilgisayar sistemleri ile oluşturulan seminer salonları da bulunmaktadır. Bu teknolojisi ile ünlü olan semt içerisinde Bilkent Nakliyat firmamız, oluşan nakliyat taleplerine en hızlı şekillerde karşılıklar vermektedir. Nakliyat alanında farklı sorunlar oluşabiliyor. Bu sorunlara karşı en ideal çözümleri oluşturabilmek için firmamız sürekli kendini yenilemektedir. Özellikle modern araçlar kullanmakta ve taşıma ekiplerinin yenilenen her teknik ile ilgili eğitimler alması gerekli olmaktadır.

Bilkent Evden Eve Nakliyat

Bilkent Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat çalışmalarında eşyalarınızın ambalajlanarak oda oda araçlara yüklenmesi ve çok kısa bir süre içerisinde yeni adresleri içerisinde olması ile müşteri memnuniyetleri elde edilmektedir. Bu alanda Bilkent Nakliyat firmamız sorunlarınızın çözümleri için en kaliteli ambalaj malzemesini kullanmakta ve alanında uzman taşıma ekibi içerisinde mobilya ustası dâhil çok fazla eleman barındırmaktadır. Bu şekilde eşyalarda çizikler oluşmasına dahi izin verilmektedir. Fuar taşımacılıkları gibi taleplerde özenli, kaliteli ve profesyonel çalışmalar sunulmaktadır. Eşyalarınızın zarar görmeden tanıtım alanlarına ulaştırılması ve sonrasında tekrar kendi mağazasına ulaştırılması da teşhir zamanlarında eşyaların sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlayacaktır. Bazı durumlarda ise Asansörlü nakliyat hizmetleri oldukça önemli bir gereklilik olarak karşımıza çıkmaktadır. Binaların artık çok katlı olarak yapılması, bu alanlarda oturan bireyler için eşya taşımacılıklarında farklı zorlukları da beraberinde getiriyor.

Bilkent Nakliye

Bu zorlukları asansörlü cihazları kullanarak aşan Bilkent Nakliyat firmamız, özellikle Ofis taşımacılığı hizmetlerinde de bu cihazları kaliteli kullanımlar olarak tercih edebilmektedir. Farklı iş merkezleri arasında ofislerinizin taşınması gerektiğinde bunu tek başınıza yapmanız çokta imkân dâhilinde olmamaktadır. Büro eşyaları, kasa gibi eşyaların doğru tekniklerle taşınması gereklidir. Bunun içinde firmamızın uzman taşıma ekiplerinde hizmet taleplerinde bulunabilirsiniz. Şehirlerarası taşımacılık taleplerinizde ise içinizi rahat ettirecek ve güvenlik önlemlerini artıracak, sigortalı taşımacılık taleplerinde bulunabilirsiniz. Yapılan poliçe ile birlikte eşyalarınızın oluşabilecek kazalar karşılığında sigortalanmasını da sağlayabilirsiniz.